Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Value
eu: Balioa

en: Name
eu: Izena

en: Add argument
eu: Gehitu argumentua

en: Every page except the listed pages
eu: Orrialde guztiak zerrendatuak izan ezik

en: The listed pages only
eu: Zerrendatutako orrialdeak bakarrik
