Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Value
fi: Arvo

en: Name
fi: Nimi

en: Add argument
fi: Lisää argumentti

en: Slot
fi: Paikka

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut
