Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Value
fr: Valeur

en: Name
fr: Nom

en: Add argument
fr: Ajouter un argument

en: Slot
fr: créneau

en: Every page except the listed pages
fr: Toutes les pages sauf les pages listées

en: The listed pages only
fr: Les pages listées seulement
