Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Value
hu: Érték

en: Name
hu: Név

en: Add argument
hu: Argumentum hozzáadása

en: Slot
hu: Hely

en: Every page except the listed pages
hu: Minden oldal, kivéve az alábbiak

en: The listed pages only
hu: Csak a listázott oldalak
