Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Value
id: Nilai

en: Name
id: Nama

en: Every page except the listed pages
id: Semua halaman kecuali halaman yang terdaftar

en: The listed pages only
id: Halaman yang terdaftar saja
