Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Value
ja: 値

en: Name
ja: 名前

en: Add argument
ja: 引数を追加

en: Every page except the listed pages
ja: 以下を除く全てのページ

en: The listed pages only
ja: 以下のページのみ
