Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Value
nl: Waarde

en: Name
nl: Naam

en: Every page except the listed pages
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: The listed pages only
nl: Alleen de genoemde pagina's
