Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Value
pl: Wartość

en: Name
pl: Nazwa

en: Add argument
pl: Dodaj argument

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony
