Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Value
pt: Valor

en: Name
pt: Nome

en: Add argument
pt: Adicionar argumento

en: Every page except the listed pages
pt: Todas as páginas exceto as páginas listadas

en: The listed pages only
pt: Apenas as páginas listadas
