Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Value
ru: Значение

en: Name
ru: Название

en: Add argument
ru: Добавить аргумент

en: Slot
ru: Позиция

en: Every page except the listed pages
ru: На всех страницах, кроме перечисленных

en: The listed pages only
ru: Только для страниц списка
