Simple pixel tracking (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Value
tr: Değer

en: Name
tr: İsim

en: Every page except the listed pages
tr: Listelenen sayfalar haricindeki tüm sayfalar

en: The listed pages only
tr: Yalnızca listelenen sayfalar
