Simple Popup Blocks (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Manage
hy: Կառավարում

en: Width
hy: Լայնություն

en: Media
hy: Մեդիա
