Simple Popup Blocks (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Choose layout
bo: བཀོད་པ་གདམ་གསེས།

en: Top center
bo: དཀྱིལ་འགོ
