Simple Popup Blocks (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Edit
vi: Sửa

en: Center
vi: Giữa

en: Manage
vi: Quản lý

en: Layout
vi: Bố cục

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Media
vi: Phương tiện

en: No results found
vi: Không tìm thấy

en: Top left
vi: Trên trái

en: Bottom left
vi: Dưới trái

en: Automatic
vi: Tự động

en: Choose layout
vi: Chọn cách bố trí

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Right
vi: Trên phải
