Simple Popup Blocks (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Center
da: Centreret

en: Manage
da: Administration

en: Width
da: Bredde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: No results found
da: Ingen resultater fundet

en: Top left
da: Øverst til venstre

en: Bottom left
da: Nederst til venstre

en: Automatic
da: Automatisk

en: Overlay
da: Overlejring

en: Choose layout
da: Vælg layout

en: About
da: Om

en: Top center
da: Top midt
