Simple Popup Blocks (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Center
et: Keskel

en: Manage
et: Halda

en: Layout
et: Paigutus

en: Width
et: Laius

en: Media
et: Meedia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Top left
et: Ülemine vasak

en: Bottom left
et: Alumine vasak

en: Overlay
et: Ülekate

en: Choose layout
et: Vali kavand

en: About
et: Programmist

en: Top center
et: Ülemine keskmine
