Simple Popup Blocks (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Manage
nl: Beheren

en: Layout
nl: Lay-out

en: Width
nl: Breedte

en: Configuration
nl: Instellingen

en: No results found
nl: Geen resultaat gevonden

en: Top left
nl: Linksboven

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Choose layout
nl: Lay-out kiezen

en: About
nl: Over

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Top center
nl: Middenboven
