Simple Popup Blocks (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: No results found
fil: Walang mga resulta na natagpuan
