Simple Popup Blocks (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
