Simple Popup Blocks (8.x-1.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Top left
gu: ઉપર ડાબી બાજુ

en: About
gu: વિશે
