Simple Popup Blocks (8.x-2.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Center
az: Mərkəz

en: Manage
az: İdarə et

en: Layout
az: Şablon

en: Width
az: Eni

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: About
az: Haqqında

en: Top center
az: Üst mərkəz
