Simple Popup Blocks (8.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Center
fi: Keskellä

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Width
fi: Leveys

en: here
fi: täällä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Note
fi: Huomaa

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Overlay
fi: Päällys

en: Choose layout
fi: Valitse ulkoasu

en: About
fi: Tietoja

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä
