Simple Popup Blocks (8.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Center
ps: منځ

en: Manage
ps: سمبالونه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه
