Simple Popup Blocks (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: Center
gl: Centrar

en: Manage
gl: Xestionar

en: Layout
gl: Disposición

en: Width
gl: Ancho

en: Media
gl: Medios

en: here
gl: aquí

en: Configuration
gl: Configuración

en: Top left
gl: Arriba á esquerda

en: Bottom left
gl: Abaixo á esquerda

en: Automatic
gl: Automático

en: Overlay
gl: Superposición

en: About
gl: Información

en: Top center
gl: Arriba centrado
