Simple Popup Blocks (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Center
km: កណ្តាល

en: Width
km: ទទឹង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា

en: About
km: អំពី
