Simple Popup Blocks (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (21 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Center
uk: По центру

en: Manage
uk: Керування

en: Layout
uk: Макет

en: Width
uk: Ширина

en: Media
uk: Медіа

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Note
uk: Примітка

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Overlay
uk: Накладання

en: Choose layout
uk: Вибір макету

en: About
uk: Про модуль

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Top center
uk: У центрі зверху
