Simple Popup Blocks (8.x-2.3) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Edit
pt: Editar

en: Center
pt: Centrar

en: Manage
pt: Gerir

en: Width
pt: Largura

en: here
pt: aqui

en: Configuration
pt: Configuração

en: Note
pt: Nota

en: No results found
pt: Sem resultados encontrados

en: Top left
pt: Superior esquerdo

en: Bottom left
pt: Inferior esquerdo

en: Automatic
pt: Automático

en: Overlay
pt: Sobreposição

en: About
pt: Sobre

en: Top center
pt: Centro superior
