Simple Popup Blocks (8.x-2.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ
