Simple Popup Blocks (8.x-2.5) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Center
el: Κέντρο

en: Manage
el: Διαχείριση

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Width
el: Πλάτος

en: Media
el: Μέσα

en: here
el: εδώ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: About
el: Περί

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο
