Simple Popup Blocks (8.x-2.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Manage
ml: നിയന്ത്രിക്കുക
