Simple Popup Blocks (8.x-2.8) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Center
he: מרכז

en: Manage
he: ניהול

en: Layout
he: פריסה

en: Width
he: רוחב

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Note
he: הערות

en: Top left
he: למעלה משמאל

en: Bottom left
he: בתחתית משמאל

en: Automatic
he: אוטומטי

en: About
he: אודות
