Simple Popup Blocks (8.x-3.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: Center
cs: Na střed

en: Manage
cs: Správa

en: Width
cs: Šířka

en: Media
cs: Média

en: here
cs: zde

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Top left
cs: Horní levý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Automatic
cs: Automatické

en: About
cs: Popis

en: Top center
cs: Nahoře uprostřed
