Simple Popup Blocks (8.x-3.1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Center
oc: Centre

en: Manage
oc: Gerir

en: Layout
oc: Afichatge

en: Width
oc: Largor

en: Media
oc: Mèdia

en: here
oc: aicí

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Choose layout
oc: Causir una mesa en pagina

en: About
oc: A prepaus
