Simple Popup Blocks (8.x-3.2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Center
sk: Na stred

en: Manage
sk: Spravovať

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Width
sk: Šírka

en: Media
sk: Médiá

en: here
sk: tu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Note
sk: Poznámka

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: Automatic
sk: Automatický

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Choose layout
sk: Zvoliť rozloženie

en: About
sk: Informácie o
