Simple Popup Blocks (8.x-3.3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Center
af: Senter

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Identifier
af: Identifiseerder
