Simple Popup Blocks (8.x-3.4) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Center
ast: Centru

en: Width
ast: Anchu

en: Configuration
ast: Configuración
