Simple Popup Blocks (8.x-3.4) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Center
sv: Centrerad

en: Manage
sv: Hantera

en: Width
sv: Bredd

en: here
sv: här

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Top left
sv: Längst upp till vänster

en: Bottom left
sv: Längst ned till vänster

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Overlay
sv: Lager

en: Identifier
sv: Identifierare

en: About
sv: Om

en: Top center
sv: Längst upp i mitten
