Simple Popup Blocks (8.x-3.5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Layout
sl: Postavitev

en: Width
sl: Širina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: Overlay
sl: Prekrivalo

en: About
sl: O modulu
