Simple Popup Views (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Top
oc: Naut

en: Views
oc: Vistas

en: Bottom
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
