Simple Popup Views (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Views
uk: Види

en: Bottom
uk: Знизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: On Click
uk: На клацання
