Simple Popup Views (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Views
hu: Nézetek

en: Bottom
hu: Alja

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb
