Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Top
mn: Дээд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Bottom
mn: Доод

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
