Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Top
pt: Topo

en: Views
pt: Visualizações

en: Bottom
pt: Baixo

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
