Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
