Simple Popup Views (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
