Simple realestate profile (1.0.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Page
kk: Бет

en: Location
kk: Орналасуы

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
