Simple realestate profile (1.0.1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Listing
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Content header
kn: ವಿಷಯ ಶೀರ್ಷಿಕೆ
