Simple realestate profile (1.0.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Search
lv: Meklēt

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Page
lv: Lapa

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Price
lv: Cena

en: Send
lv: Sūtīt

en: View all
lv: Skatīt visus

en: month
lv: mēnesis

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
