Simple realestate profile (1.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Search
sr: Претрага

en: Price
sr: Цена

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
