Simple realestate profile (1.0.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Read more
is: Lesa meira

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Page
is: Síða

en: Location
is: Staðsetning

en: Price
is: Verð

en: Send
is: Senda

en: View all
is: Skoða alla

en: month
is: mánuður

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
